Promocje dla szkół muzycznych
2011-06-02

Mimo, że od stycznia obowiązuje 5% stawka VAT na podręczniki, tak skonstruowaliśmy naszą ofertę promocyjną, aby nie odbiło się to na kieszeniach naszych klientów. Jak co roku więc przygotowaliśmy specjalną promocję dla szkół kupujących podręczniki z serii Nasza muzyka. Wprawdzie cena pojedynczego egz. wynosi 39 zł 99 gr, ale dla większych zamówień (a za takie traktujemy wszystkie powyżej 10 sztuk) obowiązują następujące ceny promocyjne:
     - 30 zł – dla zamówień złożonych do końca czerwca;
     - 32 zł – dla zamówień złożonych od lipca do końca października.

Pod koniec lipca premierę będzie miała Nasza muzyka 6 – ostatnia część z serii podręczników i solfeży do kształcenia słuchu. Uzupełnieniem serii są zeszyty nutowe w czterech rodzajach (Andantino, Allegretto, Presto, Vivo). Nowością jest zeszyt Vivo, który dostępny będzie od lipca (format A4 pionowy, klasyczna pięciolinia, na wewnętrznych stronach okładki zawiera skondensowane wiadomości z teorii muzyki). Zamówienia zeszytów również objęte są korzystnymi promocjami:
     - od 30 szt. – bezpłatna wysyłka
     - od 100 szt. – bezpłatna wysyłka i rabat 20%
     - przy zamówieniu zeszytu wraz z podręcznikiem Nasza muzyka – obniżona cena zeszytu.

W związku z zakończeniem roku szkolnego proponujemy także zakup naszych publikacji jako nagrody dla uczniów. Obowiązują następujące rabaty (nie dotyczą podręczników):
     - wartość zamówienia min. 200 zł – 10% zniżki;
     - wartość zamówienia min. 350 zł – 15% zniżki;
     - wartość zamówienia min. 500 zł – 20% zniżki.

lista archiwum wiadomości

Etiudy Tatiany Stachak w Trinity College

youtube facebook
© by Publishing House Euterpe
created by INTERSUM